03.09.2013

Let's get it started !

Więc nadszedł ten dzień. Trzeci września, wtorek. Jest zimno i wietrznie. Czy to dobry dzień by zacząć spełniać swoje marzenia. Odpowiedź brzmi: tak. Bowiem każdy dzień jest dobry, by zacząć coś zmieniać, spełniać się. Przecież każdego dnia możemy robić to co nam się żywnie podoba, prawda ?

Każdy z nas ma jakąś pasje. Moją odkąd pamiętam była moda. Na próżno szukać domysłów skąd mi się to wzięło, bo nikt chyba nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Nie jestem zwolennikiem określania mody jako sztuki użytkowej. Sztuką raczej jest wyrażanie swojej osobowości, mówienia prawdy o sobie, a moda nam to ułatwia. Ale moda to nie tylko ubrania, czy też sposób na wyrażanie siebie. To też pytanie w jaki sposób chcemy by nas odbierano. Czasem odpowiedź jest pozytywna, innym razem otrzymujemy dezaprobatę.  Ciężko jednak rozdzielić jest sztukę i modę. Do tego dochodzą jeszcze emocje i silna potrzeba dawania spełniania marzeń.

Dwie pasje łączą się tak mocna dając efekty w postaci moich prac. Jednak tym razem koncepcja jest inna. Już u podstaw myślę jak to się skończy. Nie myślę przez chwile, schematami. Myślę jak spełniać swoje marzenia, poprzez spełnianie marzeń i oczekiwań innych. Brzmi paradoksalnie... dla mnie jednak ma sens.

Blog będzie miejscem dzielenia się z szerszą publicznością moimi projektami. Będzie też miejscem łączności i pośredniczenia. Mam nadzieję, że materiał jaki będę tu zamieszczał, będzie dla Was interesujący. Zapowiada się ciekawie. Miejmy nadzieję, że wyjdzie równie dobrze. Do kolejnego postu ;)

Bartek

3 komentarze:

 1. mogłabym do Ciebie mejla napisać? bo spraw mam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ma problemu :) adres podałem w zakładce 'about me' :D

   Usuń
  2. Mejl wysłany ;) gdyby nie doszedł, to tu napisz

   Usuń